Econsultancy zestawiło strony, które mają bardzo dobrze zaprojektowaną podstronę „O nas”. Wyróżnia je pomysł, design, historia, dowcip.

Zobacz inspiracje


Bardzo dobrze opisane 3 przykłady chat botów działających na Messengerze. Wyróżnia je żartobliwy to, opowiadanie żartów, angażowanie użytkowników. To nie są chatboty, które mają gotowe odpowiedzi czy mało skomplikowany algorytm. To chatboty, które w naturalny sposób wchodzą w interakcje z użytkownikami.

Zobacz szczegóły tutaj


Facebook walczy z zalewem fałszywych newsów. Do walki włącza użytkowników portalu, aby mogli oni zgłaszać fałszywe informacje.

Przeczytaj więcej


Jedynie 38% targetowanych reklam dociera tak naprawdę do wybranej grupy.  Aż 23% osób przytrafiło się kupno podrobionego towaru. Dla 40% użytkowników ważna jest możliwość odbioru osobistego w sklepie.

Zobacz statystyki od Econsultancy


Co sprawia, że posty na Instagramie mają większy zasięg? Pokazanie twarzy, postowanie między 15-16 od poniedziałku do czwartku.

Zobacz zestawienie


Ciekawe zestawienie, które pokazuje jak nasz mózg procesuje dane. Video procesowane jest 60 000 razy szybciej niż tekst. Natomiast zrozumienie obrazka zajmuje 1/10 sekundy.

Zobacz pełne zestawienie


Facebook wprowadza do swojej oferty Audio Live. Tak więc już nie tylko samo Video Live, ale również nagrania dźwiękowe.

Przeczytaj tutaj


Pierwsza aplikacja która pozwalać zrobić selfie…Twojemu kotu.


Oraz przedziwna Swiateczna, rosyjska reklama