Branża podróżnicza daje naprawdę wiele możliwości. Świetnie z możliwości personalizacji skorzystało kilka poniższych firm. KLM wie dokładnie w jakim miejscu procesu zakupowego przerwałeś i wysyła Ci na maila powiadomienie. Delta wprowadza specjalne aplikacje z informacjami o pasażerach dla obsługi. Virgin Hotel oferuje aplikację do zarządzania swoim pobytem w hotelu.

Czytaj artykuł


Analiza strony Food52. Strony, która ma zainspirować Cie w kuchni. Czy to oryginalnym przepisem, czy to pięknymi przedmiotami, czy to sprytnymi radami. Świetny pomysł na połączenie contentu i e-commerce.

Zobacz analizę


Efekt parallaxy przy scrollowaniu strony nie jest najnowszym wynalazkiem. Ale w poniższym wpisie znajdziecie ciekawe sposoby na jej wykorzystanie.

Czytaj artykuł


90% użytkowników uważa video za pomocne w czasie podejmowania decyzji zakupowych. 64% użytkowników jest bardziej chętna do zakupu po obejrzeniu video.

Zobacz infografikę


Facebook wprowadza reklamy na Messengera. Na początku reklamy w Messengerze będą dostępne w kampaniach, których celem jest zwiększenie ruchu lub konwersji.

Czytaj więcej


Świat startupów nigdy nie przestanie zaskakiwać. Powstała aplikacja, która pozwala na wysyłanie fake’owych zdjęć i video ze swoich wakacji, podczas gdy naprawdę leżysz w łóżku. Świat zadziwia!

Czytaj artykuł


Czasem warto posłuchać tych z wieloletnim doświadczeniem. Warto posłuchać tego, co David Droga miał do powiedzenia na temat swojej 30-letniej kariery. Piękne wystąpienie.

Zobacz wystąpienie


Genialna storna www od KIA. Pokazuje świat w 360 stopni. Pełna akcja i interakcja. Wczuwasz się w rolę. Warto grać i oglądać.

Wejdź na stronę


Kiedy firma ścina koszty, nawet na reklamach. Moim zdaniem dobre, bo spójne z wizją firmy.


Heineken jest otwarty na wszystkich. Nawet na tych, którzy nie piją alkoholu.